In Beauty

My Top 10 Make-up Products

Heyyy,

It's been a while since I've posted on the blog. Today I decided to write about my FAVOURITEST make-up products. I have 5 luxurious and 5 drugstore products which I've been using since ever. I love using plenty of make-up, it's a kind of art for me doing different looks on my face :D and I use different brands. However, the best for me is Chanel. I love all of their cosmetics. See the products below the text.

Ahojte,

Už je to nejaká doba, čo som naposledy ,,postla" na blog. Dnes som sa rozhodla písať o mojich najobľúbenejších make-up produktoch. Je ich 5 luxusných a 5 obyčajných z drogérie, tieto používam už asi odjakživa. Mám rada veľa make-upu, a tiež rada vyváram rôzne ,,looky" na mojej tvári - je to akoby umenie :D a používam rozličné značky. Avšak najlepšia pre mňa je Chanel. Zbožňujem všetku ich kozmetiku. 

Luxurious products:
1. Chanel eyeliner - it's very pigmented and easy to apply + it stays on your lids for a long time.
Chanel linka na oči - je veľmi pigmentovaná + dlho vydrží na viečkach bez poškodenia.

2. Chanel Vitalumiere Aqua foundation - it hydrates my face for a long time and the coverage is perfect. My favourite foundation for 4 years.
Chanel make-up - dlho zanecháva moju pleť hydratovanú a tiež perfektne kryje. Už 4 roky je môj obľúbený.

3. Chanel Inmitable Intense mascara - amazing mascara, makes wonderful lashes; long and bulky. Highly recommend this one!
Chanel maskara - úžasná maskara, robí nádherné mihalničky; dlhé a objemné. Vrelo vám ju odporúčam.

4. Dior Lip Maximizer lipgloss - I swear this one makes your lips bigger and bulky thanks to the colagen, the color is beautiful too, very light pink.
Dior lesk na pery - prisahám, že tento lesk robí vaše pery väčšie a objemnejšie vďaka kolagénu; farba je tiež pekná, bledoružová.

5. Guerlain Terra Inca bronzer - makes your face very pretty, it has beautiful golden shade and glossy microparticles. This one is last year collection, but you can get it on the Internet.
Guerlain bronzer - dotvára váš make-up, má krásny zlatistý odtieň and lesklé mikročastice. Tento je z minuloročnej kolekcie, ale môžete nájsť na internete.

Drugstore products:
6. Loreal eyeliner - this one is applicable very easy, but on the contrary of Chanel this one is not as much pigmented.
Loreal očná linka - ľahko sa aplikuje, ale na rozdiel od Chanel, táto nie je až taká pigmentovaná.

7. Loreal foundation - the coverage is perfect and hydratation is good as well.
Loreal make-up - perfektné krytie a hydratačná zložka je tiež fajn.

8. Maybelline bronzer - really good, it stays on your face all day long and has beautiful shade.
Maybelline bronzer - veľmi dobrý, vydrží na tvári aj celý deň a má tiež pekný odtieň.

9. Maybelline lipgloss - it smells beautiful and it has really nice colors. I recommend this mostly in summer, you can find this one in beautiful summer colors.
Maybelline lesk na pery - krásne vonia a je v pekných odtieňoch. Odporúčam ho hlavne v lete, majú ho vo všelijakých letných odtieňoch.

10. Miss Sporty mascara - this one is comparable with the Chanel one - it makes wonderful lashes, but the color peels of the lashes after couple of hours.
Miss Sporty maskara - je porovnateľná so Chanel - tiež robí krásne mihalnice, ale po pár hodinách začne farba z mihalníc opadávať.

And also there are many other products that I've been using, but these are my favouritest and I have to use foundations with high hydration, because my skin is very sensitive and from time to time, it's very dry.

A tiež používam mnoho iných produktov, ale tieto sú moje najobľúbenejšie a musím používať make-upy s vysokou hydratáciou, keďže mám veľmi citlivú pleť a občas aj veľmi suchú.

Love Ingrid.

Related Articles

2 comments:

  1. Ja už dlhšie pozerám na TrueMatch a tiež na Dior lesk na pery..krása :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten lesk odporúčam :-) A TrueMatch používam najviac v lete, nerobí šupinky ani nevysúša tvár, a má aj tmavé odtiene. Ďakujem za koment moja verná komentátorka ;-)

    OdpovedaťOdstrániť