In

NATURAL BEAUTY


Je štvrtok popoludní a ja si vylihujem v posteli aj s mojou Belinkou. Ráno som sa totižto prebudila s neskutočnou bolesťou prsníka a vedela som, že mi začína zápal. Tak som do seba hodila dva paraleny a išla to vyležať – moja dcéra je to najtolerantnejšie dievčatko, pretože neprotestovala a pekne si pospinkala so mnou. A ja som sa teraz rozhodla pridať príspevok o prirodzenej kráse. Je to dosť kontroverzná téma, pretože každý si predstaví pod týmto pojmom niečo iné.

Ach my ženy, všetky by sme chceli byť prirodzene krásne – mať krásne a kvalitné vlasy, telo bez celulitídy a strií, postavu ako topmodelka z titulky módneho časopisu a tváričku ako Angelika. Máloktorá žena sa narodí s takýmto genetickým balíčkom. Ba čo viac, sociálne média ideu o kráse len zhoršujú. No pre mňa prirodzená krása znamená, vnútornú energiu ktorou každá žena môže vyžarovať. Niektoré to totiž preháňajú s botoxom, kyselinou hyaluronovou a podobnými skrášľovacími procedúrami. Tieto ženy nijako neodsudzujem, je to ich slobodné rozhodnutie, sama som za skrášľovanie ak to žene pomôže cítiť sa lepšie. Napríklad aj ja si chcem nechať vyhladiť strie laserom.

Navyše keby ste videli množstvo kozmetických produktov, ktoré mám v kúpeľni a vlastne po celom dome schované :-D Používam všelijaké oleje na vlasy a na telo, peelingy, masky a množstvo dekoratívnej kozmetiky. Medzi moje obľúbené značky patrí Lancôme, Dior a Chanel, no nedávno som skúsila aj iné značky dostupné v Sephore a musím povedať že ma dosť nadchla kozmetika od Urban Decay, Kat von D a úplne najviac milujem matné rúže od Huda Beauty. Toľko k mojej „prirodzenej kráse“.

PS: Skutočne si myslím, že prirodzene krásna žena je hlavne ŠŤASTNÁ ŽENA.


Ingrid

Related Articles

0 comments:

Zverejnenie komentára